Dokument bez tytułu

 Firma SYS-TERM oferuje kompleksową obsługę przebiegu budowlanego - od projektu, na odbiorze kończąc. Może pochwalić się także wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, która wykorzystuje najbardziej optymalne rozwiązania techniczne do wykonania powierzonych zadań. Wyspecjalizowani inżynierowie sprostają tym nawet najbardziej złożonym! Ukończone projekty można oglądać w zakładce "Nasze realizacje" na stronie internetowej, jaką mieliśmy przyjemność wykonać.

Wykonaliśmy prosty projekt strony i, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, jakimi zajmuje się SYS-TERM, dzięki temu zyskaliśmy na czytelności. Strona jest responsywna, co w obecnych czasach jest sporym atutem!

Pod nowoczesnym sliderem głównym znajduje się kompaktowa oferta, więc użytkownik od razu wie, czego może szukać na stronie. Pod modułem z opiniami zleceniodawców, swoje miejsce znalazł szybki kontakt dla użytkownika - formularz kontaktowy znajduje się bowiem w zakładce "kontakt".

Prosta struktura witryny umożliwia sprawne korzystanie ze strony. Użytkownik bez problemu znajdzie wszelkie potrzebne informacje. Projekt w każdej zakładce posiada grafiki, stworzone głównie ze zdjęć realizacji, adekwatne do tematyki zakładek. Motywem przewodnim projektu jest kolor, który figuruje w logo firmy, a tęczowe slajdy i grafiki mają sugerować wszechstronność firmy.

 

Od podstaw - sys-term.pl

 

Początek strony