Dokument bez tytułu

 

Specjalistyczna wiedza i ponad 15-letnie doświadczenie pozwala założycielom Freelancing Concept na wprowadzenie procesów biznesowych w małych i średnich przedsiębiorstwach. Obok profesjonalnych szkoleń firmy zyskują określone działania, które kończą się sukcesem. Dzięki nowym, lepszym, nowoczesnym, czasem niestandardowym rozwiązaniom, Freelancing Concept oferuje wsparcie, obok którego stoją jedynie korzyści.

Mamy przyjemność dołączyć do naszego portfolio projekt strony Freelancing Concept, wykonany w ostatnim czasie. Tworząc tę witrynę założyliśmy, że najważniejszy jest profil firmy. Właśnie dlatego w sliderze głównym znalazły się banery, odpowiadające poszczególnym działom, w jakich firma się specjalizuje. Każdy z nich zyskał swój piktogram, dzięki któremu każdy dział zostaje zapamiętywalny.

Ważne dla Freelancing Concept były także aktualności, które swoje miejsce znalazły tuż pod sliderem. Łatwa nawigacja menu pozwala odpowiedzieć użytkownikowi na pytania odnoszące się do działalności firmy.

Zespół tworzący Freelancing Concept to osoby niezwykle kreatywne i gotowe do działania, dlatego wspólnie stworzyliśmy Bloga, który daje przedsmak tego, co firma może zaoferować swoim klientom.

Gwarancja sukcesu znajduje się tu -> freelancingconcept.pl

 

Początek strony